Firmamız 2009 yılında kurulmuş olup yeni yerinde hizmet vermektedir.

Vale hizmeti 

Hususi ve hafif ticari araçlarınızda periyodik bakımda ve hasar onarımında ücretsiz vale hizmeti ve yol yardım hizmeti vermekteyiz.

Oto Servis Hizmeti

Farklı modellerde de olsa araçları, insanlar adına oldukça önemlidir. Acil bir iş çıktığında ya da bir yere gidilmek istendiğinde en büyük ihtiyaçtır. Fakat oluşacak her hangi bir soruna kaliteli bir bakım yaptırılmaz ise ileride daha büyük bir masraf çıkarabilmektedirler. Bu yüzden Şenerler Oto Servis alanında uzman çalışanları ile her sorun için titiz bir çalışma yapar ve bakım, onarım ya da yedek parça teminlerini eksiksiz bir şekilde tamamlar. Ayrıca güvenilir bir çalışma içerisinde 7 gün 24 saat güler yüzlü bir hizmet sayesinde olası motor, kaporta ya da diğer aksanlar adına onarım yapmaktadır.

Periyodik Bakım ve Onarım

Müşteri memnuniyeti ön planda tutulmak üzere eğer istenir ise periyodik bakımları yapılmakta ve eğer her hangi bir hasar tespiti var ise bunu araç sahibi bilgisi dahilinde kısa bir süre içerisinde kusursuz bir şekilde yapmaktadır. Teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanılarak son teknoloji arıza tespit ekipmanları bünyesinde profesyonel bir çalışma yapılır ve araç üzerindeki tüm sorunlar eksiksiz olarak ortaya çıkarılır. Bu bilgiler çerçevesinde motor yağı değişimi, kaporta bakım ve tamir ya da tüm aksanlar doğru bir tespit ışığı altında Şenerler Oto Servis bünyesinde tamir edilir.

Orijinalinden Farksız Yedek Parça Temini

Her araç belli bir zaman içerisinde mutlaka bir takım sorunlar çıkarır. Bu yüzden her aracı düzenli bir periyodik bakımdan geçirmek, orijinalinden bir farkı olmayan yedek parçalar temin etmek ya da bu alanda büyük bir tecrübe kazanmış ustalar ile kusursuz bir hizmet almak her aracı daha uzun bir süre sorunsuz şekilde kullanma noktasında büyük bir önem taşımaktadır. Her türlü araç bakım ve onarım için Şenerler Oto Servis sorunsuz bir çalışma ile tüm müşterilerine kaliteli hizmet garantisi vermektedir.